На Львівщині мобільні групи ловитимуть нелегальних перевізників

–>

Перевірятимуть чи належний технічний стан транспортних засобів, а також чи легально курсують перевізники.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Сьогодні, 25 липня, заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко в межах наради із представниками Укртрансбезпеки та управління транспорту і зв’язку наголосив, що останнім часом зросла кількість нелегальних перевезень, а також нехтування правилами безпечного проїзду. Відтак, важливо посилити перевірки. Мобільні групи посилено перевірятимуть міжнародних, приміських та міжміських перевізників. Перші такі перевірки проводитимуть вже цього тижня.

«Найбільш поширеними порушеннями є неналежний технічний стан транспортних засобів, відсутність вогнегасника/аптечки, внесення змін у конструкцію автобуса та відсутність у водія усіх дозвільних документів, на підставі яких він виконує пасажирські перевезення», – зазначив Юрій Бучко.

У разі виявлення порушення Управління Укртрансбезпеки та патрульна поліція складають акт та до перевізника застосовують відповідні адміністративні заходи. Управління транспорту як замовник перевезень ухвалює відповідні управлінські рішення, в тому числі і розірвання договору. Останнє таке розірвання відбулось у червні, йдеться про перевізника на маршруті Дрогобич – Стрий.

Юрій Бучко наголосив, що зараз найбільш поширені випадки нелегальних перевезень є на напрямках Моршин – Львів, Трускавець – Львів, Східниця – Львів та Львів – Дрогобич.

«Нелегальні перевезення – це небезпека для життя пасажирів, тому закликаю жителів області користуватись лише офіційно зареєстрованими транспортними засобами. Водночас наголошую, що водії, які нелегально виїжджають на маршрут, нестимуть відповідальність відповідно до чинного законодавства», – підкреслив Юрій Бучко.

З 18 липня легковий транспорт не зможе курсувати через пункт пропуску Краківець – Корчова

Шість перевізників на Львівщині завищували ціни для біженців у рейсах до кордону: список

На Львівщині перевірили перевізників: скільки беруть за маршрути Львів-Варшава та Львів-Краків

Тисячі українських перевізників, що здійснювали рейси до 12 країн ЄС, зупинили роботу

На залізничному вокзалі у Львові перевірили транспорт перевізників: що виявили

Три компанії-перевізники Львова не послухали мера (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.