«Океан Ельзи» випустив новий кліп про війну та оголосив збір коштів на пікапи

Пісня була написана декілька років тому, для кліпу нещодавно знімали кадри війни на Донбасі.

Гурт «Океан Ельзи» випустив кліп на пісню «Квіти мінних зон» з кадрами війни, нещодавно знятими на Донбасі. Композиція була написана ще декілька років тому та мала увійти до нового альбому ОЕ у квітні 2022 року.

«Це більше, ніж просто нові пісня та відео. Це – наше сьогодення, наше життя і наша віра», – йдеться в Instagram гурту.

В основі відео є ідея режисера Олега Томіна, коли в кадрі одночасно відбуваються події у двох вимірах – життя в тилу та бойові дії на фронтах війни за Свободу і Незалежність України.

«Та найголовніше – це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх реальність. Коли на відстані руки – війна, на відстані руки – тил. Тривога, біль, безсонні ночі очікування короткого повідомлення «все добре у нас», «я норм», «живий» або просто «+». І тут же – лють до ворога, яка перетворюється на рішучість, сміливість і непохитну віру у звільнення кожного метру своєї країни. І йти до цієї мети ми маємо усі разом, кожен на своїй ділянці єдиного фронту», – зазначають музиканти.

Кошти від монетизації кліпу та пісні на музичних платформах будуть долучені до збору коштів на пікапи для ЗСУ у межах проєкту «ДорогиПеремоги», який гурт запустив спільно з фонжом «Повернись живим». 

Нагадаємо, що напередодні лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук презентував прем'єру пісні «UA So Beautiful». Це – перший його кавер на світовий хіт Джо Кокера. Він став зізнанням музиканта у коханні рідній Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.