Стало відомо, чому вчора на Львівщині понад годину була повітряна небезпека

Коротко про важливі події доби, що минула.

Повітряна тривога. 26 липня на Львівщині один раз сирени повідомляли про повітряну тривогу. Була загроза ракетного удару з акваторії Чорного моря. Проте небезпека не справдилася. На Львівщині все спокійно. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Трансплантація. У Львові успішно провели першу аутологічну трансплантацію стовбурових клітин кісткового мозку дитині. Це зробили фахівці клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Це історична подія як для медичної галузі, так і для усіх українських дітей, які потребують трансплантацій.

Навчання для психологів та педагогів. Напередодні на Львівщині розпочались дводенні навчання для психологів-практиків та соціальних педагогів, які працюють в громадах області з внутрішньо переміщеними особами. Під час семінарів тренери навчають правильно надавати психосоціальну підтримку людям, які опинились в кризових ситуаціях. Після завершення навчання учасники зможуть застосувати знання та навички під час роботи в консультаційно-координаційних центрах, які створять при усіх районних військових адміністраціях Львівської області. Навчання пройдуть 200 людей.

Переселенці. Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 104 людини.

До Перемишля зі Львівщини вирушили 810 осіб.

Кордон. Через пункти пропуску у Львівській області з України виїхали 17 тисяч 505 людей. Повернулися – 17 тисяч 464 українці.

Диверсії. Поліція області опрацювала 1427 звернень щодо підозрілих людей та об‘єктів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.