У Львові попрощалися з трьома Героями 125-ї бригади тероборони. Фото

Від початку повномасштабного вторгнення вони вступили на службу і воювали за наше майбутнє.

Сьогодні у Львові попрощалися з трьома Героями 125-ї бригади Територіальної оборони ЗСУ: Володимиром Гірняком, Миколою Забавчуком та Сергієм Ковальовим. Від початку повномасштабного вторгнення вони вступили на службу і воювали за наше майбутнє.

38-річний львів’янин Володимир Гірняк навчався у Львівській гімназії «Євшан». У 2003 році закінчив Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Проходив військову службу у лавах військової частини А2166. У мирний час був приватним підприємцем.

Солдат. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації пішов добровольцем на війну. Боронив Україну у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. У Героя залишилися дружина, двоє дітей та батьки.

25-річний львів’янин Микола Забавчук навчався у ліцеї №21 Львівської міської ради. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Планував будувати кар’єру у сфері інформаційних технологій.

Кандидат у майстри спорту з жиму штанги. Чемпіон України з кікбоксингу серед юніорів. Був спортсменом клубу єдиноборств «Triumph martial arts Gym» та інженером «Стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності».

Старший солдат. Із перших днів повномасштабного вторгнення росії вступив до територіальної оборони. Боровся проти російських окупантів у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Героя залишилися батьки, сестра, швагро, похресники, наречена та друзі.

48-річний львів’янин Cергій Ковальов навчався у Львівській загальноосвітній середній школі №17. Закінчив будівельне училище №64 у місті Львові, здобув кваліфікацію зварювальника. Займався дзюдо у спортивному товаристві «Трудові резерви». Кандидат у майстри спорту, бронзовий призер Чемпіонату України.

Старший солдат. Із початком повномасштабного російського вторгнення захищав Батьківщину у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Героя залишились дружина та двоє дітей.

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам’яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Фото Андрія Садового та пресслужби ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.