У Львові попрощаються з двома Героями, які загинули у боротьбі з ворогом

Львів’ян та гостей міста просять долучитись до церемонії прощання з Героями та утриматися від розважальних заходів і святкувань у цей час.

Сьогодні, 27 липня, Львів прощатиметься з Героями Євгеном Бондаренком та Юрієм Пастухом, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону, а об 11:30 – міська церемонія прощання з Героями (пл. Ринок).

Опісля церемоній прощання похоронні процесії рухатимуться до Личаківського кладовища за маршрутом: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар (поле почесних поховань №86-А). На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Львів’ян та гостей міста просять долучитись до церемонії прощання з Героями та утриматися від розважальних заходів і святкувань у цей час.

Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.