ІТ-галузь, торгівля і транспортні послуги. Які бізнеси відкрились на Львівщині під час війни

Найбільше ФОПів зареєструвалися в ІТ-галузі (комп’ютерне програмування і вебдизайн) – 1413.

Від початку повномасштабного вторгнення в області відкрили понад 4,5 тисячі нових бізнесів, більшість з яких – фізичні особи-підприємці (4 282), а також зареєстровані 336 юридичних осіб. 

За інформацією Львівської обласної військової адміністрації, найбільше ФОПів зареєструвалися в ІТ-галузі (комп’ютерне програмування і вебдизайн) – 1413. На другому місці – оптова і роздрібна торгівля (1151 ФОП). На третьому – транспортна промисловість і транспортні послуги. Далі у переліку є секторальна діяльність і послуги харчування, послуги у сфері краси та перукарські, підприємства харчової промисловості та будівельна галузь.

Додамо, що серед юридичних осіб-підприємців лідирує роздрібна й оптова торгівля – 127 підприємств. На другому місці – харчова промисловість (44 підприємства). На третьому – будівельна галузь (35 підприємств). Далі у списку ІТ-галузь (30 підприємств) і транспортні послуги (17 підприємств).

Повний матеріал про те, чи важко започатковувати власну справу під час війни, що саме переважає на ринку та чи можна очікувати найближчим часом позитивного розвитку бізнесу, читайте в матеріалі >Tvoemisto.tv «Які ФОПи з’явилися на Львівщині після вторгнення росії і як працює бізнес».

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.