Львівський суд залишив без змін рішення щодо лікарів, винних у смерті 12-річного тернополянина

Йдеться про двох лікарів Жидачівської районної лікарні – хірурга Юрія Михайлюка та інфекціоністку Ганну Чущак.

У Львівському апеляційному суді розглянули апеляції лікарів, яких визнали винними у смерті 12-річного тернополянина Романа Кулака. Через неправильно встановлений діагноз дитина померла п’ять років тому. 

Як повідомила адвокатка Галина Янко, апеляційний суд залишив рішення першої інстанції в силі щодо вини лікарів у смерті Романа Кулака. Йдеться про двох лікарів Жидачівської районної лікарні – хірурга Юрія Михайлюка та інфекціоністку Ганну Чущак

«Це перша справа в Україні, де працювали спільно з батьками громадська рада при УСБУ у Львівській області, Львівська обласна прокуратура, депутати, експерти, і це єдина медична справа, котра стала прецедентом у багатьох етапах як у слідстві, так і у судовому розгляді», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, 26 липня адвокат лікаря Олег Мицик подав апеляцію до суду та вимагав призначення повторної експертизи. 

«Ми посилаємося на дві підстави скасування вироку – це невідповідність висновку суду викладених в судовому рішенні фактичним обставинам справи, одна з таких причин – це повністю перекручені покази, згладжені покази експертів, які повністю заперечили те, що вони казали в досудовому розслідуванні, що і було закладено в основу експертизи», – каже адвокат.

Нагадаємо, що майже 2,5 роки спочатку у Жидачівському, а потім ще й у Миколаївському районному суді, розглядали справу щодо смерті 12-річного тернополянина Романа Кулака. Його батько Володимир увесь цей час намагався добитися справедливості і покарання для лікарів Жидачівської районної лікарні, які, за його словами, не змогли поставити сину правильний діагноз та надати необхідну медичну допомогу, а захист підсудного хірурга райлікарні Юрія Михайлюка – визнати лікаря невинним та дозволити продовжити йому працювати у лікарні. Детальніше про трагічний випадок читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.