Львів’ян просять допомогти зібрати кошти на реабілітацію для Владислава Карпіна, в якого ДЦП

До вересня потрібно зібрати майже 76 тисяч гривень.

Небайдужих львів’ян просять допомогти зібрати кошти на лікування та реабілітацію для Владислава Карпіна, який через дитячий церебральний параліч і спастичний тетрапарез прикутий до крісла. Про це https://tvoemisto.tv/ розповіла мама Владислава – Ірина.

Лікарі рекомендують Владиславу Карпіну лікуватися хоча б двічі на рік у реабілітаційному центрі «Вернигора», що у с. Модричі, де лікування коштує 106 тис. грн. Щоб розпочати лікування до вересня потрібно зібрати ще 75 738 гривень. Для сім’ї, де ще виховують молодшого сина це непідйомна сума.

Читайте також: У Львові виходили крихітну дівчинку, яка народилася з вагою в один кілограм 

«Тішить спостереження, що курс лікування і реабілітації дають позитивні результати – руки стають спритнішими, з'являється бажання говорити короткими реченнями, зникає страх, коли сам сидить на краю ліжка», – йдеться у повідомленні.

Для тих, хто бажає допомогти фінансово, просять кидати на картку:

5168 7573 6251 7148 Приватбанк Ірина Карпін. Номер телефону мами Ірини: 098 732 30 57.

Нагадаємо, що при народженні Владислав Карпін отримав черепно-мозкову травму – у нього стався сильний крововилив, який пошкодив мозок. Під час реанімаційних заходів занесли стрептокок, наслідком зараження стало видалення, хірургічним шляхом, пупкової вени у віці 14-ти днів від народження.

Дитині поставили діагноз дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез, який прикував його до крісла і не дає жити життям звичайної людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.