Посадовицю на Львівщині підозрюють у вимаганні коштів за безкоштовне житло для переселенців

Аби приховати злочинну діяльність, складала та видавала переселенцям сфальсифіковані квитанції про оплату послуг.

Посадовиця структурного підрозділу одного з держпідприємств Львівщини організувала протиправну схему вимагання оплати з внутрішньо переміщених осіб за проживання в санаторії, який повинен був приймати та селити людей безкоштовно. Так, жінка мала сприяти в поселенні та не створювати при цьому штучних перешкод. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Надалі, аби приховати злочинну діяльність, складала та видавала потерпілим від військової агресії людям сфальсифіковані квитанції про оплату послуг проживання на території підприємства.

Так, виконувачу обов’язків головного бухгалтера оздоровчо-лікувального комплексу держпідприємства регіону повідомили про підозру через вимагання та одержання хабаря за вчинення дій з використанням службового становища та видачі службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу (ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 368 КК України). Досудове розслідування триває, вирішують питання про обрання запобіжного заходу фігурантці та встановлюють причетність інших осіб.

Нагадаємо, що у Львові виявили псевдоволонтера, який викрав сім планшетів, призначених для потреб Збройних Сил України. Протягом березня-квітня обвинувачений допомагав розвантажувати та завантажувати гуманітарну допомогу на одному із складських приміщень Львова, звідки викрав техніку. Загальна вартість викраденого становить понад 100 000 грн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.