У львівській лікарні упродовж тижня оперуватимуть відомі щелепно-лицеві хірурги. Як записатися

Іноземні спеціалісти перебуватимуть у Львові з 30 серпня по 6 вересня.

Із 30 серпня до 6 вересня у львівській дитячій лікарні ОХМАТДИТ перебуватиме команда лікарів із США, яка консультуватиме й оперуватиме дітей із вродженими вадами обличчя. Про це йдеться у повідомленні дитячої лікарні.

Серед фахівців, що прибудуть до Львова, щелепно-лицевий хірург Стів Ортен та дитячий пластичний хірург Крейг Хобара, який спеціалізується на таких вроджених вадах як розщілини губи та піднебіння.

«Із Америки до нас летить цілий десант лікарів – щелепно-лицевих хірургів, черепно-лицевий ортодонт і логопед, аби разом з нашими спеціалістами консультувати, оперувати та допомагати діткам з різними вродженими вадами обличчя», – йдеться у повідомленні.

За словами щелепно-лицевої хірургині львівської лікарні Христини Пограничної, кілька найскладніших випадків у лікарні уже підібрали та спільно обговорили, проте, пацієнти ще можуть зголошуватися.

«Це граний початок налагодження довгострокової співпраці між лікарями заради допомоги дітям із надскладними патологіями», – каже Христина Погранична.

Для запису на консультації можна звертатися за номером телефону: 067 76 000 31.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.