На війні з окупантами загинули ще два Герої з Яворівщини

Загинули Ігор Михалюк та Роман Сенчишин.

У боротьбі за волю і незалежність України загинули два військовослужбовці з Львівщини – Ігор Михалюк та Роман Сенчишин. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Судововишнянської територіальної громади.

«З болем у серці повідомляємо, що захищаючи державу від російського агресора, на війні загинув мужній патріот нашої країни. Приносимо щирі співчуття сім'ї, розділяємо ваш біль втрати», – йдеться у повідомленні про втрату Ігоря Михалюка.

Також загинув боєць Роман Сенчишин.

Читайте також:  Наш прапор – мирний, але з кров’ю стає червоно-чорним. Історія Іванки Крип’якевич-Димид про сина-Героя

«Біль і знову непоправна втрата. Україна і наша громада втрачає найкращих. Ще одна важка звістка, знову прийшла у наш край. У боротьбі за волю України і її щасливе майбутнє загинув ще один наш земляк – Сенчишин Роман. Приносимо щирі співчуття рідним і близьким, низький уклін Герою України», – зазначили у дописі.

Кортеж з тілом загиблого Ігоря Михалюка сьогодні, 30 липня, зустрінуть в с. Дмитровичі, а кортеж з тілом Романа Сенчишина – у с. Бортятин.

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.