На Львівщині від початку року одружилося більше шести тисяч пар

Все більше пар не відтягують весілля, а приймають швидкі рішення.

На Львівщині за перше півріччя цього року одружилося 6 181 пара. Про це Тvoemisto.tv зазначила головний спеціаліст відділу Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Львові Оксана Вендиш.

Не зважаючи на повномасштабну війну та запровадження воєнного стану кількість зареєстрованих шлюбів цього року є навіть дещо більшою, аніж за аналогічний період минулого року.

«За перше півріччя 2022 року зареєстрували шлюб в 6 181 пари, а за перше півріччя 2021 року – 5 639», – каже Оксана Вендиш.

Справжній весільний бум спостерігається у столиці. За повідомленням  Міністерства юстиції України, за чотири місяці війни – у період з 24 лютого до 30 червня відділи ДРАЦС столиці зареєстрували 8 881 шлюб, а за цей же період минулого року одружились лише трохи більше 1100 пар.

Як вважають психологи, таку рішучість молодят пов'язують із бажанням впоратись зі стресом, пов'язаним з війною. Тому, все більше пар не відтягують весілля, а приймають швидкі рішення.

Зараз зареєструвати шлюб можна в будь-якому ДРАЦСі країни без місячного очікування, як це було раніше. А військовослужбовці, поліцейські, працівники закладів охорони здоров’я та інші визначені категорії можуть зареєструвати шлюб онлайн, без особистої присутності. Факт реєстрації шлюбу також може засвідчуватися актом про укладання шлюбу, який складений безпосередньо командиром/керівником на місці служби/роботи, керівником закладу охорони здоров’я.

Львівська область ввійшла до п’ятірки регіонів, де від початку року одружилося найбільше пар. Роз’яснення про те, як одружитися без проблем під час воєнного стану та чи потрібна довідка із військкомату, читайте тут.

Ольга Шведа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.