«Тепер Азов – це вся Україна». Командир полку звернувся до путіна після теракту в Оленівці

Україна як держава, весь цивілізований світ боляче дамо відсіч, щоб росія запам’ятала це раз і назавжди.

Тимчасово виконуючий обов’язки командира полку «Азов» майор Микита Надточій завив, що теракт в колонії Оленівки не що інше, як публічна страта. А виконавців та організаторів злочину вже шукають та вже мають попередню інформацію про них. Про це йдеться на сторінці Азов-Маріуполь.

«Ми розцінюємо удар по Оленівці як публічну страту. Росія звикла до безкарності. Вони звикли, що їх ніхто не притягує до відповідальності, навіть за відкрите порушення законів, правил та звичаїв ведення війни. Тому ми –  «Азов», Україна як держава, весь цивілізований світ боляче дамо відсіч, щоб росія запам’ятала це раз і назавжди. Ми вже з’ясовуємо імена виконавців та організаторів страти», – каже він.

За його словами, вони вже мають попередню інформацію про причетних до злочину, але «поки не готові її озвучувати».

Читайте також: Росіяни прицільно вдарили по Оленівці, щоб приховати тортури над полоненими, – Генштаб

«Ми знайдемо їх, де б вони не перебували – на окупованих територіях, в росії, чи в третіх країнах. Україна як держава забезпечить справедливе покарання. Я хочу нагадати Путіну, який особисто несе відповідальність за цей воєнний злочин, що в домі повішаного про мотузку не говорять», – заявив він.

За його словами, росія думає, що стратила «Азов», але «Азов» тепер – це вся Україна. Кожен українець буде мстити за наших закатованих та загиблих побратимів.

Нагадаємо, росіяни вчинили теракт в Оленівській колонії та звинуватили в ньому українських військових. Російські пропагандисти заявляють про щонайменше 53 загиблих бійців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.