В уряді назвали дату початку опалювального сезону та вартість газу

Цієї зими ціна на газ для населення не зміниться.

Опалювальний сезон у 2022-2023 роках в Україні планують розпочати традиційно – після 15 жовтня, з урахуванням погодних умов. Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов у Вінниці, повідомляє Главком.

За його словами, на рівні уряду прийнято рішення не підвищувати тарифи на тепло. А газ для населення буде поставлятися за ціною 7 420 гривень за тисячу кубометрів.

«Верховна Рада прийняла три закони, які фактично роблять можливим проходження опалювального сезону і забезпечують відшкодування різниці в тарифах. Це важливо для того, щоб ми забезпечили проходження опалювального сезону. Тобто фізично і економічно умови для цього створені», – зазначив Олексій Чернишов.

Міністр підкреслив, що нормативні показники температури не переглядатимуть.

«Мінімальний рівень температури, який повинен бути забезпечений, становить 18 градусів, не менше. Менше бути не може, більше так», – каже він.

Нагадаємо, що про те, що ціна на газ у новому опалювальному сезоні для споживачів не мала би зрости, зазначив очільник Львівської ОВА Максим Козицький. Водночас є побоювання щодо об'ємів блакитного палива, які вдасться видобути та постачати через загрозу ворожих обстрілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.