Для однієї зі львівських шкіл збудують новітній навчальний корпус

Йдеться про добудову нового одноповерхового корпусу для учнів початкових класів. Довкола планують розмістити необхідні спортивні та ігрові майданчики, якісний простір, пристосований для дітей.

За кошти благодійників у Львові збудують сучасний навчальний корпус для учнів початкових класів школи №23, що на вул. Варшавській, 126. Тут планують використати інноваційний метод будівництва. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР. 

Виконавчий комітет ЛМР підтримав питання про організацію будівництва шкільного корпусу на території середньої загальноосвітньої школи № 23. Роботи виконуватимуть із ініціативи та за фінансування благодійної організації «Благодійний фонд ТІМ4ЮА».

«Благодійний фонд звернувся до нас з бажанням допомогти покращити соціальну інфраструктуру міста з огляду на те, що зараз у місті суттєво побільшало дітей за рахунок внутрішньо переміщених людей. Ми прийняли спільне рішення – підсилити інфраструктуру школи №23 на вул. Варшавській», – каже Антон Коломєйцев, головний архітектор Львова.

За його словами, йдеться про добудову нового одноповерхового корпусу для учнів початкових класів. Довкола планують розмістити необхідні спортивні та ігрові майданчики, якісний простір, пристосований для дітей.

«Іноземна організація пропонує тут застосувати новітні методи будівництва, зокрема 3D-друк будівлі. Наразі вони організовують доставку у Львів спеціального 3D-принтера, який буде формувати стіни будівлі зі спеціального розчину. Концепція проєкту ще буде напрацьовуватись, буде проходити необхідну експертизу»,  – розповів Антон Коломєйцев, головний архітектор Львова.

Нагадаємо, що у Львові 84% шкіл мають власні укриття. До 1 вересня школи Львівщини повинні облаштувати укриття, а переселенців мають розмістити в інших місцях. Зокрема, відновлення навчання в очному форматі можливе лише за наявності бомбосховищ, які облаштовують у підвальних приміщеннях навчальних закладів. Окрім цього, в багатьох школах дотепер проживають переселенці, а частину шкільних автобусів передали на потреби армії. Це питання, які громади мають вирішити до початку нового навчального року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.