У Львові приміщення на Староєврейській продали за 30 млн. Що там буде?

Будинок на вул. Староєврейській, 31 має чотири поверхи, є пам’яткою архітектури національного значення, зведений у XVII ст.

Приміщення першого поверху у будинку на вулиці Староєврейській, 31, у середмісті Львова продали за 30 мільйонів гривень. Аукціон відбувся на сайті публічних продажів Prozorro.Sale.

Йдеться про закинуте приміщення загальною площею 90,1 м2, яке знаходяться у будинку-пам’ятці, на вулиці Староєврейській, 31, на першому поверсі.  Управління комунальної власності Львівської міськради вперше виставило лот на аукціон взимку цього року, тоді стартова ціна становила 3,8 млн грн. Вдруге – у червні, майже у двічі знизивши стартову ціну – до 1,9 млн грн.

Фото підвального приміщення, із сторінки на сайті публічних продажів Prozorro.Sale.

Утім цього разу в аукціоні взяли участь сім компаній. Найвищу ціну – 30 млн грн – запропонувало ТзОВ «Вітал-Х».

Тож у липні цього року управління комунальної власності ЛМР повідомило ТзОВ «Вітал-Х» про намір підписати угоду купівлі-продажу.

За даними аналітичної системи YouControl, власницею ТзОВ «Вітал-Х» є Марія Назаркевич з Брюхович. Підприємство зареєстроване у Львові у 2000 році. Основний вид діяльності – демонтаж машин та устаткування, оптова торгівля відходами та брухтом, надання в оренду майна.

Будинок на вул. Староєврейській, 31 має чотири поверхи, є пам’яткою архітектури національного значення, зведений у XVII ст. У 1924 році його перебудовували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.