На площі Ринок пройдуть читання патріотичних віршів з драбини на підтримку ЗСУ

Мета проєкту – допомогти нашим бійцям і пришвидшити перемогу.

У четвер, 4 серпня, на площі Ринок біля Діани разом із проєктом «Час історій з Іриною Снітинською: Воїни світла» пройдуть читання патріотичних віршів з драбини. Початок: о 18:00. Медіа-хаб «Твоє місто» транслюватиме подію наживо на своїх ресурсах у Facebook та на YouTube-каналі.

«Традицію читати вірші, стоячи на драбині, Ірина Снітинська започаткувала вже давно, сьогодні ж час підсилювати себе патріотичною поезією. Чимало людей у час війни почали самі писати вірші, то ж це теж майданчик, на якому вони зможуть поділитись творами. Такі читання є тренуванням впевненості виступати публічно і теплою зустріччю людей», – йдеться в повідомленні організаторів.

Мета проєкту  допомогти нашим бійцям і пришвидшити перемогу. На зустрічі кожен також зможе придбати і заповнити листівки для військових. 

Нагадаємо, що до 5 серпня у Фейсбуку триває благодійний аукціон унікальних лотів війни. Понад 10 лотів виставили організатори проєкту «Час історій: Воїни світла», щоб зібрати кошти для допомоги ЗСУ. Частина з них – раритети російсько-української війни: розмальована гільза та прапор з передової та підписаний танкістами переданий ССО Азов, відстріляні ракети і гільзи від інших військових бригад. Подивитися лоти і зробити ставку можна тут. Торги відбуваються у Facebook до 5 серпня.

Партнерська публікація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.