Реконструкцію вулиці Пилипа Орлика у Львові планують завершити у жовтні

На ділянці демонтували 6 мафів, які потрапили в зону реконструкції та зрубали 24 дерев.

Із міського бюджету для реконструкції ділянки на вулиці Пилипа Орлика виділили близько 74 млн грн. Завершити ремонт планують у жовтні. Про це під час стріму на Tvoemisto.tv повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

«Фактично, на всій ділянці (від вул. Мазепи до будинку №2, – ред.) ведуть роботи. Уже готується перемикання до вулиці Мазепи. Ми активно знімаємо дорожнє покриття для того, щоб можна було провести мережі і колектор, і ми відкрили вулицю для проїзду», – сказав він. 

За його словами, вже заклали всі елементи для освітлення, розібрали дорожнє покриття до 150 м, ряд плит тощо. 

«Це дуже складна ділянка, багато плавунів. Тут немає твердої основи і необхідно якісно зробити колектор на ділянці, щоб дорога було довговічною, адже колись вона покривалась плитами, під якими закривались плавуни», – додав він. 

Директор ЛКП «Львівавтодор» зазначив, що вулиця Пилипа Орлика буде двосторонньою. На кожній стороні будуть велодоріжки і тротуари, а до вул. Мазепи ділянку розширять. Також на ділянці демонтували 6 мафів, які потрапили в зону реконструкції, та зрубали 24 дерев.

«Ці всі дерева будуть в проєкті доопрацьовані, фактично, відновимо не меншу, а більшу кількість дерев –36», – додав він. 

Читайте також: Ділянку вулиці Пилипа Орлика розширять та облаштують додатковий поворот

Додамо, що реконструкції також планують на вул. Мазепи, Грінченка і Миколайчука. Ці обʼєкти будуть фінансувати з Європейського банку реконструкції та розвитку. 

Нагадаємо, ремонт вул. Пилипа Орлика розпочався 23 липня 2020 року. У 2020 році провели реконструкцію на ділянці від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові та відновили рух транспорту на цій ділянці. У 2021 році реконструкцію від вул. Віри, Надії, Любові до будинку №2 на вул. Пилипа Орлика завершили та відновили рух транспорту. Як повідомляла у коментарі Tvoemisto.tv радниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, загалом вулиця на той час була завершена на 75%. Її мали відкрити ще торік, та через допрацювання інженерних рішень щодо колектора роботи затримали. Знову відновили ремонт наприкінці червня цього року.

Проєкт ремонту розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у 2019 році. Загальна вартість виконання робіт згідно з укладеним договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – 74,8 млн грн.

Антоніна Костик

Фото, відео Марти Байдаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.