У Львові для релокованого бізнесу встановлять тимчасову конструкцію

–>

Цю споруду місто отримає у межах співпраці з міжнародною організацією ПРООН.

Забезпечуватиме функціонування тимчасової споруди для релокованого бізнесу, що буде змонтована на території орієнтовною площею 0,2 га на вул. І. Миколайчука, ЛКП «Рембуд». Саму ж споруду місто отримає у межах співпраці з міжнародною організацією ПРООН. 

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Відповідне рішення «Про забезпечення функціонування тимчасової споруди для релокованого бізнесу на вул. І. Миколайчука» ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

«Йдеться про можливість реалізації проєкту спільно з ПРООН – міжнародною організацією, яка надає місту, в рамках спільно розробленого проєкту, тимчасову розбірну конструкцію для розміщення там релокованого бізнесу. Це конструкція площею 2 тис. кв, яка розташовуватиметься на вул. Миколайчука.

Цим рішенням ми хочемо надати комунальному підприємству «Рембуд» функції замовника робіт у відповідної компанії, яка буде в подальшому надавати обслуговуючі послуги цьому приміщенню, підводити туди комунікації тощо», – доповів керівник управління інвестицій та проектів ЛМР Андрій Павлів.

«Це справді важлива річ, тому що є можливість швидко допомогти різним виробництвам», – додав перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Перевезти свій бізнес на Львівщину хочуть 867 підприємств

Майже 700 підприємств змінили локацію через війну: куди найчастіше переїжджають

До Львова переїхало підприємство з виробництва шоломів (відео)

Почалися ракетні обстріли за 1,5 -2 км від нашого цеху: на Львівщину переїхав виробник натуральної кави

На Львівщину переїжджає один з найбільших в Україні виробник матраців

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.