У модульному містечку народилась дівчинка

–>

У родині Анжели і Володимира, які зараз мешкають у модульному містечку «Маріяполіс» у Львові, народилась донечка: батьки вирішили назвати її Аделіною.

Родина переїхала до Львова з Вознесенська, що у Миколаївській області. Жінка каже, що евакуювались одразу, як тільки змогли, щоб вона змогла народити дитину не під обстрілами, а її чотирирічний хлопчик Даниїл отримав можливість перебувати у спокійній атмосфері. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

«Ми, на разі, плануємо своє життя у Львові. Вирішили тут охрестити нашу дівчинку. Вже й хресних батьків обрали. Це наші друзі з Харкова. Ми з ними потоваришували тут, у «Маріяполісі», – розповіла Анжела.

Координатори модульного містечка надають усю необхідну допомогу, яку потребує сім’я, особливо новонароджена дівчинка. А задля гарного настрою у день приїзду з пологового будинку родини навіть організували невеличке святкування.

Нагадаємо, що у червні в батьків багатодітної родини з Лимана, яка зараз мешкає у «Маріяполісі», народився хлопчик. Його назвали на честь священника зі згромадження отців Селезіян святого Івана Боско отця Андрія, який є співкоординатором містечка «Маріяполіс».

Також у квітні в родині, яка мешкає у модульному містечку у Стрийському парку, народилася дівчинка Софійка. Батьки Софійки мають ще двох дітей. А приїхала родина до Львова з Добропілля, що у Донецькій області.

Загалом у трьох модульних містечках, що створені у Львові, мешкає близько двох десятків багатодітних родин. П’ять сімей – у яких п’ятеро і більше дітей. А загалом у всіх містечках живе 300 дітей.

У львівському модульному містечку відбулося перше весілля

На Львівщині народжуваність зменшилася на третину за десятиріччя

У Львові бум народження двійнят

У Львові народилося 32 дітей, матері яких – ВПО

У Львові повідомили, скільки дітей народили жінки, які втекли від війни

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

У Польщі народилося 2,5 тисячі українців

У Львові розпочали спорудження дерев’яних будинків для вагітних жінок: де знайшли ділянку (відео)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.