Зеленський відповів на петицію щодо заборони видавати повістки на блокпостах, АЗС і на вулиці

Її підтримали понад 26 тисяч громадян.

Президент України Володимир Зеленський відповів на електронну петицію стосовно заборони видавати людям повістки на блокпостах, АЗС, на вулиці. Відповідну петицію розмістили на сайтi Офісу президента 29 червня, і її підтримали понад 26 тисяч громадян.

У відповіді на звернення глава держави попросив прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля комплексно опрацювати це питання в контексті дотримання прав громадян та законодавства про військовий обов'язок i службу.

«Я звернувся до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання в контексті дотримання прав громадян та законодавства про військовий обов'язок i військову службу», – йдеться в повідомленні.

Водночас він зазначив, що що відповідно до статті 65 Конституції України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є обов'язком громадян України. А через військову агресію росії проти України та для того, аби забезпечити оборону держави вiд 24 лютого 2022 року оголосили загальну мобілізацію.

Нагадаємо, що, за словами міністра оборони України Олексія Резнікова, у нас нема проблем з мобілізацією, а вручення повістки не означає одразу мобілізацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.