Добудовують два КПП на кордоні з Румунією у Чернівецькій області

–>

Стан справ на будівництві КПП «Красноїльськ» кращий, аніж на КПП «Дяківці».

“Перевірили стан справ на КПП «Дяківці» та «Красноїльськ». Роботи відновлено, хоча з фінансуванням поки що є затримки. Сподіваємося, що проблему все ж вдасться якнайшвидше вирішити. І вдячні будівельникам та дорожникам, які, незважаючи на перебої з фінансуванням, погодилися відновити роботи”, – так у Чернівецькій обласній військовій адміністрації вчора у пості на ФБ продемонстрували виконання доручення Президента України Володимира Зеленського щодо запуску двох КПП на кордоні з Румунією, пише Dailylviv.com.

Тиждень тому з’явилося повідомлення про те, що на Буковині відновлять роботи на двох контрольно-пропускних пунктах, що на кордоні з Румунією і вже стартує добудова КПП «Дяківці» та ремонт дороги, яка веде до КПП «Красноїльськ».

Про це тоді повідомляв начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк.

«Працюємо над виконанням доручення Президента щодо запуску двох КПП на кордоні з Румунією. Провів телефонну розмову із заступником міністра інфраструктури Мустафою Найємом та оперативну нараду з начальником Чернівецької митниці Михайлом Товтом. Колеги запевнили, що наступного тижня роботи мають поновитися, питання з фінансуванням вирішується, усі задіяні органи, включно з підрядними організаціями, відповідальність усвідомлюють», – сказав Руслан Запаранюк.

Він також зазначив, що стан справ на будівництві КПП «Красноїльськ» кращий, аніж на КПП «Дяківці».

«Наразі готовність КПП «Дяківці» становить близько 75%. Натомість контрольно-пропускний пункт «Красноїльськ» майже готовий, сюди вже завезли меблі. Будівельники працюють, а до облаштування території долучилися мешканці Красноїльської громади. Проте тут треба добудувати під’їзні шляхи», – додав Руслан Запаранюк.

Начальник Чернівецької обласної військової адміністрації наголосив на тому, що ОВА координуватиме і контролюватиме хід робіт, аби якнайшвидше відкрити нові пункти пропуску на кордоні з Європейським Союзом.

Перші результати роботи оновленого пункту пропуску Краківець – Корчова: що в планах

Збільшено кількість смуг з 4-х до 10-ти: відкрито рух в оновленому пункті пропуску Краківець – Корчова

Удвічі більше вантажівок: на ПП Краківець-Корчова збільшують пропускну спроможність

Де ліпше перетинати кордон з легковиками і вантажівками, – начальник ЛОВА

Один із західних пунктів пропуску на кордоні обслуговуватиме лише бензовози

На ПП Краківець-Корчова створили новий автобусний термінал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.