На вулиці Пекарській у Львові облаштують майданчик для платного паркування

Зараз розробляють фінальну схему платного майданчика та мають ще погодити її у поліції.

На вулиці Пекарській у Львові облаштують майданчик для платного паркування. Йдеться про 56 паркомісць на відрізку від вул. Тершаковців до вул. Шімзерів. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

«Минулого тижня ми провели конкурс з визначення оператора паркування, і вулиця Пекарська на відрізку від Тершаковців до Шімзерів була однією з адрес, яка отримала свого нового оператора. Це – третя зона, і ЛКП «Львівавтодор» облаштовуватиме там майданчик для платного паркування»,  каже він.

Зараз розробляють фінальну схему платного майданчика та мають ще погодити її у поліції. Після цього планують нанести розмістку та облаштувати відповідні дорожні знаки, таблички. Роботи на майжанчику можуть розпочати у вересні цього року.

«Частково там вже дорожні знаки облаштовані. Єдине, що потрібно, то так облаштувати, аби було зрозуміло, що це майданчик для платного паркування. І, як правило, процедура погодження поліції та облаштування дорожніх знаків триває близько місяця» додає він. 

Олег Забарило каже, що на цій вулиці працюють інспектори з паркування, вони штрафують людей, які паркуються на велодоріжках та інших місцях, де це не передбачено. Тепер же паркування дасть можливість частково розвантажити вулицю від автомобілів та зменшити попит на паркування. Плата за паркування становить є від 10 до 15 грн за годину. 

Нагадаємо, що ;Tvoemisto.tv з’ясувало, якими сьогодні є проблеми з паркуванням у Львові та як з ними пропонують боротися чиновники і мешканці міста. Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.