У Львові розпочали оформлення студентських ЛеоКарт

–>

У Львові закінчують централізовану видачу учнівських е-квитків та водночас розпочинають роботу над оформленням студентських «ЛеоКарт». Першими серед місцевих вишів е-квитки централізовано отримають студенти Національного університету «Львівська Політехніка».

Саме зі студентською профспілкою «Львівської Політехніки» команда е-квитка ЛКП «Львівавтодор» розпочала відповідну співпрацю. Після тестового прийому документів від цього вишу, співпрацю поширять і на інші вищі навчальні заклади.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

«На сьогодні закінчуємо централізовану видачу пільгових транспортних карток «ЛеоКарт» для школярів: ЛКП «Львівавтодор» вже видало 99% е-квитків від загальної кількості прийнятих заявок. Так, 129 навчальним закладам Львівської МТГ передано 25 344 учнівських «ЛеоКарт» для централізованої видачі.

Ми і далі прийматимемо документи і видаватимемо картки для школярів. І паралельно розпочинаємо активну роботу над студентськими «ЛеоКарт». Наразі триває підготовка до централізованого прийому пакетів документів від вишів для подальшого виготовлення студентських е-квитків», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Лише кожен десятий пільговик Львівської громади не отримав транспортні картки ЛеоКарт

Пільговики у Львові матимуть лише 60 безоплатних поїздок щомісяця

Обрахування електронного квитка у Львові приховували від транспортної комісії міськради

Львів отримав обладнання для е-квитка, якого вистачить на 200 транспортних засобів

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.