Львів‘янин заплатить 40 тисяч гривень за докази у хабарництві при видачі водійського посвідчення

Він зазначив, що надасть безкоштовно юриста і особу не позбавлять посвідчення водія за таку заяву.

Громадський діяч, львівʼянин Святослав Літинський готовий заплатити 40 тис. грн людині, яка звернеться до поліції з доказами щодо хабарництва у сервісному центрі МВС при видачі водійського посвідчення.

«40 000 гривень — саме стільки я готовий надати матеріальної допомоги особі, яка за власним переконанням звернеться в поліцію з достовірними доказами хабарництва у СЦ МВС Львівської області при видачі посвідчення водія», — написав він. 

За його словами, докази можуть бути такі, як: свідчення заявника, що в нього взяли хабар, і відповідали за нього під час іспиту (водили компʼютерною мишкою вибираючи теорію), або ж аудіо, відеозаписи чи скріншоти, які доводять це.

Він зазначив, що надасть безкоштовно юриста і особу не позбавлять посвідчення водія за таку заяву.

Читайте також: Зібрати нерви і зламати систему. Як здати на водійські права без хабарів

Однак, львівʼянка Дарія Гірна у своєму Інстаграмі розповіла, про те, що отримати посвідчення водія без хабарів цілком можливо. 

«Міф про те, що без грошей ніхто не здає водіння живить корупцію, а корупція – це зло, яке ніяк неможливо виправдати. Найсмішніші аргументи, які траплялися «та то всі платять» або «я економлю свій час». В такому разі не треба очікувати, що влада і військові на передовій зарішають нам нашу інфантильність і побудують нову країну, а ми такі в ній далі будемо платити за іспити в універі, за права, меддовідки, тощо», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 24 липня, в Україні запровадили нові правила отримання водійського посвідчення. Зокрема теоретичну та практичну частини підготовки та перепідготовки водіїв розмежують. Відтепер охочі отримати посвідчення водія спочатку мають пройти теоретичний курс навчання в автошколі та успішно скласти тестування у територіальному сервісному центрі МВС. Після цього, зі знаннями правил дорожнього руху та свідоцтвом про закінчення теоретичної підготовки можуть починати практичний курс та виїжджати на вулиці за кермом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.