Російська Лада зупинилася: немає деталей, вузлів, електроніки

–>

Західні санкції вдарили по російському автопрому. Іжевський автозавод АвтовВАЗ заохочує звільнення за власним бажанням і пропонує натомість компенсацію.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Кореспондент Польського радіо Мацєй Ястшембський розповів, що АвтоВАЗ, який в Іжевську виготовляв автомобілі марки «Лада», багато років співпрацював із французьким концерном «Рено». Після нападу на Україну концерн продав свою частку за символічні рублі й вийшов із російського ринку.

Іжевська спілка не може самостійно продовжувати виробництво, бо бракує деталей і вузлів, головним чином електроніки. Частина незалежних медіа вже раніше повідомляла, що роійські автозаводи після виходу західних концернів виробляють машини, які не відповідають основним стандартам безпеки, чи то йдеться про безпеку пасажирів, чи про безпеку середовища. Автомобілі, виготовлені з порушенням європейських норм, не зможуть в’їхати на територію Євросоюзу».

Виробництво на АвтоВАЗі призупинено на п’ять місяців. Це пов’язано з тим, що російський автомобільний ринок відрізаний від поставок західних запчастин і комплектуючих.

Російських компаній, які котирувалися на світових біржах, більше не існує, – президент Варшавської біржі

Російські власники Моршинської намагається її продати, щоб врятувати від націонализації

Російський олігарх Фрідман не встиг вивести з України активи Моршинської

Росія вкрала літаки ЄС: депутати Європарламенту вимагають повернення

Львівщина запросила міжнародні компанії передислокуватися з Росії в Україну

ЄС підрахує вартість конфіскованого російського майна: від яхт до акцій і рахунків у банках

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.