У парку «Погулянка» за 247 тисяч гривень відремонтують відсівні доріжки

Вони фінансуються коштом поточного утримання парків.

У львівському парку «Погулянка» ремонтують близько 1800 кв. метрів відсівних доріжок, що простягаються довкола каскаду озер. Про це повідомила керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

«Ми ремонтуємо відсівні доріжки в парку «Погулянка». Площа ремонтованих шляхів – близько 1800 кв. метрів. Вартість робіт становить 247 тис. грн. Вони фінансуються коштом поточного утримання парків», – зазначила вона.

Нагадаємо, що у Львові облаштовувати алею від будинку садівника до центрального входу в парк Франка. На це коштів із міського бюджету не виділяли, водночас зробили за спонсорські гроші. Ремонт та водовідведення коштували орієнтовно 5 млн гривень, які виділив інвестор.

Для довідки

Львівський лісопарк «Погулянка» розташований на південному сході міста, між вулицями Пасічною, Вашинґтона, Зеленою та Личаківським кладовищем.

У ХVІІ ст. власником місцевих ґрунтів був львівський бургомістр Ян Аттельмаєр (Attelmajer), якому у 1641 р. вдалося за малу суму 6 злотих на рік взяти в оренду міські лани, що сягали майже Снопкова і Винників. У 1810 р. за 20000 злотих ця територія перейшла у власність адвоката Франциска Венґлінського відомого у Львові своєю підприємливістю. Саме за часів Венґлінського місцевість отримала назву «Погулянки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.