Випускник львівської гімназії написав мультипредметний тест без жодної помилки

Артем Краєвський виконав за 50 хвилин завдання, які розраховані на дві години.

Львівський випускник Артем Краєвський не припустився жодної помилки в мультипредметному тесті. Хлопець навчався у класичній гімназії при ЛНУ імені І. Франка. Він набрав максимальні 600 балів за підсумками тестів з української мови, історії України та математики. Про це повідомляє Суспільне. 

Артем Краєвський виконав за 50 хвилин завдання, які розраховані на дві години.

«Найлегшим була історія. Я її зробив, здається, за сім хвилин. Ну, там було легко…Спочатку я вийшов, трішечки «всплакнув» від щастя. А потім вийшов із самого центру оцінювання і розказав всім! Надворі вже чекали мої друзі, мої батьки», — каже випускник Артем Краєвський.

Читайте також: Стало відомо, скільки часу абітурієнтам чекати на результати мультитесту

Мама випускники розповіла, що була впевнена у його знаннях. Тож для неї такий результат Артема не став несподіванкою, а швидше — результатом очікувань.

«Ми намагалися його підтримувати і не заважати. У нього була своя стратегія: що він буде писати першим, що він буде писати наступним. Тобто, ми зі своїми порадами особливо не влізали. Знали, що він все сам зробить так, як вважає за потрібне, і це буде правильно», — розповіла мама Артема Олена Дорошева.

У гімназії, де навчається хлопець, розповідають, що кожного року мають випускників, котрі набирають максимальну кількість балів на ЗНО з одного предмету. Але цьогоріч Артем показав найкращий результат.

«Щоби зразу з трьох предметів 200 балів – такого, здається, ще не було за моєї пам’яті. Артем постійно був як належний учень. Він ввесь час був відмінником. Кожного року, пам’ятаю, йому вручали стипендію, починаючи з 5 класу. Він дуже активний, він був старостою класу»,  — зазначив директор гімназії Юрій Джала.

За словами Артема, він принципово вирішив залишитися вчитися в Україні. Планує навчатися системного аналізу. Загалом на Львівщині є декілька випускників, які здобули максимальний результат на національному тестуванні. Однак остаточні результати оприлюднять у вересні. 

Нагадаємо, що директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олег Паска у відеопроєкті «Тема тижня» на Tvoemisto.tv розповів про те, яким буде новий навчальний рік у школярів, за яким форматом вони навчатимуться, які проблеми матимуть освітяни і до чого варто готуватися. Детальніше читайте тут.

Зазначимо, що додаткове тестування відбудеться 16-20 серпня, а спеціальне 12-16 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.