Які вакансії та зарплати пропонують на Львівщині

У базі вільних робочих місць і вакантних посад нараховували майже 120 пропозицій працевлаштування із заробітком від 20 до 50 тисяч гривень.

На Львівщині за сім місяців 2022 року роботу за сприяння служби зайнятості шукали 9,4 тисяч безробітних. Середній розмір заробітної плати, зазначений працедавцями у вакансіях, становив 9,6 тис. грн. Про це повідомили у коментарі Tvoemisto.tv у Львівському центрі зайнятості.

Водночас у базі вільних робочих місць і вакантних посад нараховували майже 120 пропозицій працевлаштування із заробітком від 20 до 50 тисяч гривень. Чверть із них – це вільні місця праці для водіїв автотранспортних засобів, зарплата яких сягає до півсотні тисяч гривень. Стільки ж на Львівщині вакансій для лікарів різної спеціалізації із винагородою 20 тис. грн. Зокрема бракує невропатологів, педіатрів, онкологів, терапевтів, анестезіологів, хірургів, психіатрів, кардіологів отоларингологів, дерматологів тощо.

У Львові на зарплату 45 тис. грн шукають машиністів крана автомобільного. Машиністу автогрейдера готові платити 30 тис. грн, на 5 тис. грн менше – машиністам механічного котка, 23 тис. грн – пивоварам, майже 22 тис. грн – фахівцям, 20 тис. грн – головному бухгалтеру, технологу, машиністам екскаватора та машиністам крана автомобільного.

У Бродах 20 тис. грн отримуватиме інженер з охорони праці, у Буську – тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, у Кам’янка-Бузькій – директор фінансовий та столяр.

Вакансії із заробітною платою 30 тис. грн зареєстровані у Пустомитах для слюсаря-електрика з ремонту устаткування, машиніста установки самоклейних плівок і менеджера (управителя) на автомобільному транспорті. Натомість інженеру-конструктору пропонують 25 тис. грн, операторам-термістам на автоматичних лініях – 22 тис. грн., машиністу екскаватора, слюсарю з ремонту колісних транспортних засобів і завідувачу складу – 20 тис. грн.

У Радехові 40 тис. грн буде заробляти агроном-дослідник та економіст, на 10 тис. менше – інженер з транспорту, 24 тис. грн – інженер-програміст, 20 тис. грн – електрослюсар, логіст та інженер з охорони праці.

У Трускавці найвищу – 30 тис. грн – винагороду пропонують механізаторам комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах, у Самборі 25 тис. грн – агрономам, у Червонограді 20 тис. грн – помічнику майстра (ткацькі верстати та в’язальні машини).

На початку серпня на одне вільне місце праці на Львівщині в середньому претендувало троє безробітних. Найбільше вакансій задекларували підприємства переробної промисловості (29,6%), заклади гуртової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспорту та мотоциклів (15,4%), а також фірми сфери транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (9,5%).

Як розповіли у Центрі зайнятості, у Львівській області наразі бракує швачок, водіїв автотранспортних засобів, слюсарів, електромонтерів, перукарів, монтерів кабельного виробництва, столярів, електрогазозварників, трактористів тощо. Також чималий попит на працівників сфери торгівлі, громадського харчування, а також на осіб без професії чи спеціальної освіти: двірників, молодших медичних сестер, прибиральників території або підсобних робітників.

Претенденти, яких найбільше зареєстровано на одну вакансію: керівник та менеджер (8 осіб), технічний службовець (7 осіб), працівник торгівлі (4 особи).

Нагадаємо, що про те, які виклики, пов’язані з економікою, працевлаштуванням та житлом для ВПО, постали в нашому регіоні та в Україні загалом – обговорювали під час дискусії на Тvoemisto.tv. Детальніше про це читайте тут.

Антоніна Костик
Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.