Завтра Львів проведе в останню путь Героїв Сергія Кучера і Віктора Хмельницького

–>

Завтра, 3 серпня, Львів попрощається з Героями Сергієм Кучером та Віктором Хмельницьким, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.

Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Об 11.00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Біографії Героїв

Віктор Хмельницький (29.04.1974-30.07.2022) Львів’янин. Навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 міста Львова. Згодом продовжив навчання у середній загальноосвітній школі №84 імені Блаженної Йосафати Гордашевської. У 1992 році був призваний на військову службу.

У мирний час працював у будівельній сфері, згодом – у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Захоплювався риболовлею та автотранспортом.

Із початком повномасштабного вторгнення росії, добровільно вступив до лав ЗСУ. Проходив військову службу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Віктора Хмельницького залишилися мати та донька.

Сергій Кучер (30.04.1965-30.07.2022) Уродженець селища міського типу Браїлів Вінницької області. Навчався у Браїлівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Володимира Забаштанського Жмеринської міської територіальної громади. Закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ.

У мирний час працював у Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ у Харківській області, згодом – у Головному управлінні Державної податкової служби у Харківській області. У 2021 році сім’я Сергія Кучера переїхала до Львова.

Із початком повномасштабного вторгнення росії, добровольцем пішов на війну. Боровся проти російських загарбників у лавах військової частини А4056.

У Сергія Кучера залишилися дружина, донька, зять, онук, сестра та брат.

У п’ятницю Львів прощатиметься з Героями Василем Сущуком, Андрієм Білим та Віталієм Борисюком

 

Мелодія, яку виконує сурмач Львова на похоронах військових, запозичили в США (відео)

Завтра Львів попрощається з Героями – Євгеном Бондаренком і Юрієм Пастухом

Завтра Львів прощатиметься з Героями Володимиром Гірняком, Миколою Забавчуком та Cергієм Ковальовим

У понеділок Львів прощатиметься з 27-річними Героями Павлом Кириченком та Назаром Тимківом

Польський спортсмен загинув після російського артилерійського обстрілу

Син і брат, вірний товариш, гідний чоловік: у Краматорську загинув львівський спортсмен Микола Забавчук

Підірвався на міні: загинув депутат Львівської райради Тарас Жеребецький

 У середу Львів попрощається з Ігорем Михайлишиним, який загинув у Маріуполі

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.