10-річчя премії імені Степана Бандери на Львівщині

–>

З 1 січня до 31 серпня 2022 року Львівська обласна рада приймає рекомендаційні звернення і матеріали від громадських, політичних та наукових інституцій про претендентів на здобуття премії імені Героя України Степана Бандери.

Про це повідомила пресслужба ЛОР, пише Dailylviv.com.

Премією обласної ради відзначають громадських і політичних діячів, державницькі і громадські інституції, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у царині державотворення.

Здобувача премії (особу чи інституцію) висувають громадські, політичні та наукові інституції з обов’язковими рекомендаціями щонайменше трьох громадських, політичних і наукових авторитетних діячів.

Присудження премії передбачається в трьох номінаціях, а саме: громадська, політична та науково-навчальна національна державотворча діяльність.

Інформуємо, Львівська обласна рада 14 червня 2022 року ухвалила рішення №376 «Про Обласну премію імені Героя України Степана Бандери», яким внесено зміни до Положення про присудження премії, доповнено склад журі, затверджено анкету-бланк кандидата на присудження премії та збільшено розмір грошової винагороди за одну номінацію до 40 тисяч гривень.

Премія започаткована Львівською обласною радою у 2012 році.

У Мюнхені невідомі осквернили могилу Степана Бандери

Путін боїться Бандеру за заклики до розвалення російської імперії

МЗС України зрікається Степана Бандери

Посол Польщі помилково підтримав Посла Ізраїлю щодо критики Степана Бандери

Посол Ізраїлю в Україні не хоче змиритися з історичною роллю провідника ОУН Степана Бандери

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.