Маму і доньку, які під час ракетного обстрілу росіян втратили ноги, поставили на протези у Каліфорнії

–>

Після місяців реабілітації та підготовки у Першому медоб’єднанні Львова, зараз Наталя та її донька Яна Степаненки вже проходять перший етап протезування у Каліфорнії.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com. 

«Це не диво, а навчальні протези, які вони отримали завдяки програмі The Right to Walk Foundation. Сьогодні Наталя та Яна вчаться робити перші кроки. З ними постійно працюють лікарі», – зазначає мер Львова Андрій Садовий.

«Яна була у пеклі і повернулась! Путін хоче зупинити Україну, але він не здатен зупинити 11-річну дівчинку. Гляньте на неї! Її підірвали, але вона незламна!», – із захопленням говорить про свою пацієнтку реабілітолог Пітер Херш. Він займається з Наталею і Яною мало не щодня.

«Реабілітація буде тривалою. Сім’я житиме в Америці близько року. Їм уже допомогли знайти дім і купити страхування. Після протезування Степаненки повернуться в Україну. Сподіваються, що на той момент війни вже не буде. Але після повернення їм будуть потрібні консультації лікарів: цього вимагає складний і тривалий процес протезування.

Ми створюємо екосистему реабілітації UNBROKEN Ukraine, щоб тисячам таких людей, як Яна та Наталя, не потрібно було їхати за кордон. А всі необхідні послуги постраждалі змогли отримувати вдома, в Україні», – наголошує Андрій Садовий.

Нагадаємо, Наталя з 11-річними двійнятами Яною та Ярославом потрапили під ракетний обстріл вокзалу Краматорська. Жінка втратила одну кінцівку, її донька – обидві. Син, який єдиний вцілів, відтоді став їхньою опорою і підтримкою. Певний час сім’я була під опікою міської дитячої лікарні Львова, а потім вирушили до США на протезування та реабілітацію.

Кого з переселенців зі Львова везуть на лікування в Італію

Мер Брюсселя у Львові сказав, що важкопоранених українців треба лікувати за кордоном

Професор анестезіології Ром Стівенс зі США у Львові допомагав лікувати бойові травми

У Львові відкривають польову лікарню, де працюватимуть американські лікарі та медсестри. Адреса

У Львові оперуватимуть дітей лікарі зі США (відео, оновлено)

До Львова прибув перший медичний дрон: що він може

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.