У низці міст України повідомили про замінування вокзалів та ринків

Наразі правоохоронці шукають вибухівку.

Сьогодні, 4 серпня, у низці українських міст надійшли повідомлення про мінування громадських місць. Наразі правоохоронці шукають вибухівку. Станом на 15.00 у кількох містах інформація щодо замінування не підтвердилась.

Зокрема, у Тернополі шукали вибухівку у приміщеннях залізничного вокзалу та Центрального універмагу. Людей звідти евакуювали. Інформація щодо замінування не підтвердилась. 

У Рівному поліцейські перевіряють інформацію про нібито мінування декількох об'єктів: залізничного та автовокзалу, вулиці біля центрального ринку.

У Вінниці до поліції надійшло повідомлення про мінування на центральному ринку. Також вибухівку шукають на залізничному та західному автовокзалах. Правоохоронці Хмельницького отримали повідомлення про замінування автовокзалу, овочевого ринку та залізничного вокзалу. В Кропивницькому вибухівку шукають на Центральному автовокзалі.

У Черкасах теж шукали вибухівку на залізничному та автовокзалі і в одному з відділень пошти. На всіх об'єктах, які перевірили правоохоронці, вибухівку не знайшли.

Нагадаємо, що у Львові на початку року часто повідомляли про замінування шкіл Львова, торгових центрів, аеропорту, а також кількох вулиць. Кіберфахівці Служби безпеки України виявили та ліквідували у Львові дві ботоферми. Їхня загальна «потужність» становила 18 тисяч фейкових акаунтів. За попередньою інформацією, адміністраторів ботоферми курували організатори з росії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.