З 1 вересня в Україні запускають масову приватизацію: що продаватимуть

–>

1 вересня в Україні має масово стартувати приватизація. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради з керівниками областей 3 серпня.

Про це інформує Урядовий портал, пише Dailylviv.com. 

«Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Для цього Верховною Радою прийнято відповідне законодавство, Урядом розроблені всі підзаконні нормативні акти. Маємо зробити цей процес максимально швидким», — зазначив очільник Уряду.

Водночас за словами Прем’єр-міністра, держава запускає грантові програми, аби мотивувати бізнес і людей максимально створювати робочі місця.

«Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та розпочати роботу», — наголосив Денис Шмигаль.

Приватизація також дасть можливість розширити виробництво для аграріїв. У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності й на комбінати хлібопродуктів. Оператори ринку, які бачать дефіцит потужностей, зможуть взяти участь у цих конкурсах.

На Львівщині готуються до приватизації державного і комунального майна за новими правилами: що зміниться

На Львівщині приватизували 17 об’єктів: що купили і за яку ціну

На Львівщині повідомили, які підприємства готують до приватизації

Сховище у Львові площею 97 квадратів продали за понад 5 млн грн

На Львівщині продають водонапірну вежу і ще майже 20 будівель

У Львові два о’бєкти потрапили під заборону приватизації. Перелік доповнюють

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.