У Центрі Довженка на Сихові відкриють безкоштовний коворкінг

Медіа-хаб «Твоє Місто» транслюватиме подію на своїх ресурсах у Facebook та YouTube.

У Центрі Довженка на Сихові відкриють безкоштовний коворкінг. Усі охочі зможуть використовувати його як власний офіс для роботи чи навчання. Офіційне відкриття відбудеться у понеділок, 8 серпня, о 18:00. Медіа-хаб «Твоє Місто» стрімитиме подію і покаже наживо на своїх ресурсах у Facebook та на YouTube-каналі. 

«Атмосфера сприятиме продуктивній роботі. Відвідувачі зможуть легко сконцентруватись на робочих завданнях, адже немає галасливих відвідувачів, як, наприклад, у кав‘ярнях. Немає як вдома такої спокуси відкласти на потім. Чудова нагода працювати віддалено і використосувати коворкінг-зону як власний офіс»,  йдеться в повідомленні молодіжного центру. 

Львів’ян та гостей міста запрошують на відкриття коворкінг-зони, аби більше дізнатися про можливості там працювати. На відкритті також буде ді-джей. Локація: просп. Червоної Калини, 81 (2 поверх). Більше деталей на сторінці Центру у Фейсбуку та в Телеграм-каналі.

Додамо, що проєкт «Молодіжні інтеграційні центри Захід» реалізовує ГО «Простір молоді» (Ужгород) у партнерстві з Центром Довженка (Львів), МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» (Івано-Франківськ), МКУ «Резиденція молоді» (Чернівці) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Партнерська публікація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.