У Львові дітей запрошують на безкоштовний відпочинок у Польщі. Хто та як може долучитись

Подати документи потрібно до 9 серпня.

Дітей з Львівської територіальної громади, які постраждали від війни, запрошують на безкоштовний відпочинок у Польщі. Долучитись до поїздки можуть хлопці та дівчата віком від 8 до 16 років. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Туристичну поїздку до містечка Янів-Любельський організовують за підтримки Програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та на запрошення адміністрації міста Любліна.

База відпочинку «Almatur» в Янові-Любельському розташована у лісі, біля затоки. На її території є дитячий майданчик, настільний теніс, прокат велосипедів, майданчик для пляжного волейболу, сауна. Учасники табору житимуть у готелі, в кімнатах на 3, 4 та 5 місць з санвузлами.

Охочі долучитися до табору повинні до 9 серпня подати в управління молодіжної політики Львівської міської ради такі документи:

  • копія документа, що посвідчує особу дитини;
  • копію першої сторінки закордонного паспорта дитини;
  • копію документа, що підтверджує категорію дитини (батько/мати є учасником бойових дій, загинув під час війни, або документи, що підтверджують отримання інвалідності, важких поранень, пропав безвісти, довідка ВПО та інші).

 

За додатковою інформацією варто звертатися за телефоном: 0976904193, (032) 297 59 17.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.