У Львові неонатологи виходили найменшу в історії перинатального центру дитину

Дівчинка народилася з вагою 640 грамів.

У Львівському обласному перинатальному центрі виходили дівчинку, яка народилася з вагою 640 грамів, а на зріст була з кульковою ручкою. Це найменше маля, яке виходили у пологовому. Про це повідомили на сторінці медзакладу.

Дівчинка народилася на 24 тижні вагітності, з 3/4 балами за шкалою Апгар. У перинатальному центрі дитина пробула 92 дні. З них 43 дні – у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, потім 49 днів тривав другий етап.

З 77-ої доби дівчинка була на спільному перебуванні з мамою, й вдалося налагодити грудне вигодовування. Із центру дівчинку виписали з вагою 2480 грамів. Тепер мама з дитиною мають відвідувати відділення медичної реабілітації для занять з фізичним терапевтом, де педіатр складе індивідуальну схему вакцинації та гармонійного розвитку.

Нагадаємо, у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі виходили дівчинку, яка народилася перед війною вагою 1100 г, зростом 37 сантиметрів. Вона народилася у важкому стані на 29 тижні вагітності через кесарів розтин. Раніше також виходили хлопчика Юрчика, який народився на 28 тижні з масою тіла 1100 г, зростом всього 36 см, 5/5 балів за шкалою Апгар. Про те, як у Львові доглядають передчасно народжених дітей, читайте у матеріалі Тvoemisto.tv.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.