У Львові виділять понад 500 тисяч грн на ремонт підпірної стінки на вулиці Йосипа Сліпого

Кошти скерують із резервного фонду бюджету Львівської МТГ.

У Львові виділять 583 тисяч гривень на ремонт аварійної підпірної стінки на вулиці Йосипа Сліпого, 33. Відповідне рішення сьогодні, 5 серпня, прийняв виконавчий комітет ЛМР.  Кошти скерують із резервного фонду бюджету Львівської МТГ.  

«Підпірна стінка на вул. Йосипа Сліпого перебуває в аварійному стані. Є пакет усіх документів, зокрема, обстеження її стану, рішення міської комісії ТЕБ і НС про необхідність усунення гостроаварійної ситуації. На ремонт необхідно 583,9 тис. грн», – каже під час виконкому в.о. директора департаменту фінансової політики ЛМР Вікторія Довжик.

Як уточнили в коментарі Tvoemisto.tv у пресслужбі ЛМР, підпірна стінка прилягає до міського спортивного майданчика, на якому раніше почали капремонт. Через війну роботи зупинили, але зараз терміново потрібно відремонтувати стінку, оскільки є загроза зсуву.

Нагадаємо, що кілька років тому у Львові під час робіт з ремонту підпірної стінки дитячого садка №92 на вулиці Йосипа Сліпого загинув робітник. Підпірна стінка давно перебувала в аварійному стані і міська комісія ТЕБ і НС виділила з резервного фонду гроші на її ремонт. Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.