У пунктах пропуску на Львівщині зупинилися 270 легковиків та понад 20 автобусів

Черги з автомобілів та автобусів майже в усіх пунктах пропуску, а черга з пішоходів утворилася у ПП «Шегині».

Станом на 12:00 год сьогодні, 6 серпня на кордоні з Польщею майже в усіх пунктах пропуску Львівського прикордонного загону зберігаються черги з легкових автомобілів, пасажирських автобусів та пішоходів. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби – Західний кордон.  

Стан черг перед ПП на Львівщині:

  • «Угринів» – 100 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів лише на вихід);
  • «Рава-Руська» – 50 л/а, 10 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів лише на вихід);
  • «Грушів» – 20 л/а, 4 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів лише на вихід);
  • «Шегині» – 40 л/а, 10 автобусів, 80 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється у обох напрямках);
  • «Смільниця» – 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів лише на вихід);
  • «Краківець» – 60 л/а (пропуск автобусів на виїзд тимчасово не здійснюється; пропуск пішоходів не здійснюється)

 

Читайте також: Пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховіце» запрацює до 2024 року

Додамо, що стежити за актуальною інформацією щодо стану черг на в'їзд до України із Республіки Польща можна за посиланням. Окрім цього, українці, які планують перетинати кордон, мають можливість переглянути інформацію про завантаженість пунктів пропуску на інтерактивній карті в режимі реального часу.

Нагадаємо, з 18 липня через пункт пропуску «Краківець – Корчова» на кордоні з Польщею не курсує пасажирський транспорт на виїзд з України. Це пов’язано з модернізацією пункту пропуску, зокрема тут споруджуватимуть захисний павільйон. Обмеження діятиме упродовж 10 днів, і не стосуються вантажівок. З 1 серпня через пункт пропуску відновили рух.

Додамо, що у пунктах пропуску на кордоні з Польщею у Львівській області облаштують стоянки для відстою вантажівок. Зокрема, там будуть модульні будиночки з душем, туалетом та кімнатами відпочинку для водіїв. Перші такі пункти зведуть у Краківці, Шегинях та Мостиськах. 

Також запровадять електронну чергу на кордоні. Водії зможуть зареєструватися на перетин кордону у режимі онлайн і, відповідно до реєстрації, під‘їжджати на певну дату та годину. Пілотним пунктом, де запрацює е-черга, буде «Краковець».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.