Батьки київських школярів можуть самостійно обрати і змінити форму навчання дітей

До нового навчального року в умовах воєнного стану готуються 1252 освітні установи.

Батьки киїівських школярів можуть обрати форму навчання своїх дітей та змінити вибір протягом навчального року. Про це повідомляють у КМДА. 

«Примушення до тієї чи іншої форми навчання в столиці не буде. Батьки самі обиратимуть, як навчатиметься дитина: офлайн, онлайн чи за індивідуальною формою. Змінити форму навчання дитини можна і протягом навчального року», – пояснюють там. 

До нового навчального року в умовах воєнного стану готуються 1 252 освітні установи. Більшість шкіл знаходиться в процесі обрання формату навчання. На їхні рішення місто очікує протягом 10 днів.

«Усі міські програми, які направлені на безпеку дітей та викладачів, у тому числі облаштування укриттів та забезпечення пожежної безпеки, збережені у повному обсязі. Роботи за цими програмами тривають і будуть завершені вчасно. До початку навчального року мають бути підготовлені абсолютно всі освітні установи Києва», – підсумовують у КМДА. 

Нагадаємо, Київська міська військова адміністрація озвучила алгоритм реагування на сигнал «Повітряна тривога» в школах міста. Він включає ряд попередніх заходів для вчителів. Детальніше про заходи читайте на сайті Tvoemisto.tv за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.