Львівські лікарі врятували руку бронзовому призеру чемпіонату світу з фехтування

Він травмував кінцівку у липні, коли представляв Україну на міжнародних змаганнях з фехтування у Єгипті.

Львівські лікарі врятували руку бронзовому призеру чемпіонату світу з фехтування, українському спортсмену Ростиславу Герцику. Він травмував кінцівку у липні, коли представляв Україну на міжнародних змаганнях з фехтування у Єгипті. Під час двобою суперник вцілив у руку українському спортсмену. Удар спричинив перелом п’ясткової кістки лівої руки. Про це повідомили у Першому ТМО Львова. 

Єгипетські лікарі надали Ростиславу першу медичну допомогу, а лікування він проходив у лікарні Святого Луки Першого медоб’єднання Львова. При такому ушкодженні травматологи, зазвичай, накладають гіпс, однак для Ростислава це була б катастрофа, бо тоді рапіру до рук він зміг би взяти в кращому випадку за пів року. 

«Наші лікар-хірург Тарас Хома та ортопед-травматолог Юрій Сенюк вдалися до операції. Вони співставили кісткові відламки і стабільно зафіксували їх титановими гвинтами та пластинами. Уже за 3 тижні спортсмен зможе повернутися до легких тренувань», – йдеться в повідомленні медоб'єднання.

  Нагадаємо, що напередодні лікарі Першого медоб’єднання Львова прооперували чоловіка, у якого діагностували рак дванадцятипалої кишки. Спершу пацієнта скерували з іншого медзакладу видаляти каміння з жовчної протоки. Таку операцію провели вперше на Заході України. Фото: Перше ТМО Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.