У Києві планують створити новий ландшафтний заказник

Йдеться про заказник у Дарницькому районі.

У Дарницькому районі природний об’єкт «Озеро Коров’яче» планують оголосити ландшафтним заказником місцевого значення. Орієнтовна площа заказника складає 1 га. Про це повідомляє Київська міська рада. 

Рішення обумовлюють необхідністю захистити природний об’єкт від знищення і зберегти ботанічне та зоологічне різноманіття столиці.

За словами депутата Київської міської ради Дмитра Білоцерковця, проєктований ландшафтний заказник охоплює територію озера Коров’яче, водойма розташована поблизу житлового масиву «Бортничі». Територія природного об’єкта є місцем проживання багатьох видів птахів, чорного тхора та ласки, які охороняються згідно з додатком до резолюції Бернської конвенції. 

«Озеро також має важливе значення у формуванні мікроклімату району, вздовж берегів водойми ростуть верба, береза та чорна вільха. Прийняття даного рішення сприятиме оздоровленню довкілля, забезпечить ефективне функціонування коридорів екологічної мережі столиці та гарантуватиме збереження цінних природних комплексів та угрупувань рідкісних рослин і тварин».

Нагадаємо, кияни просять скоротити комендантську годину, щоб довше їздив громадський транспорт. Відповідну петицію зареєстрували на сайті Київської міської ради. Її автори пропонують, щоб комендантська година тривала не з 23:00 до 05:00, як зараз, а з 01:00 до 05:00. Наразі петиція набрала менше 2 тисяч підписів з 6000 необхідних для її розгляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.