У Львові прощатимуться із 38-річним фельдшером, який загинув на фронті під Авдіївкою

Загинув Герой 2 серпня.

Завтра, 10 серпня, у Львові прощатимуться із 38-річним Героєм Віталієм Волкановичем, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками.

До лав ЗСУ Віталій Волканович вступи у 2020 році. Був фельдшером. Загинув Герой 2 серпня.

«З глибоким сумом та важким серцем повідомляємо про смерть мого дядька, який також був чоловіком, двоюрідним братом, братом, племінником та дорогим другом нашої родини. Загинув на полі бою під Авдіївкою у віці 38 років. Віталік був фельдшером на фронті. Його хоробрість врятувала багато життів. Він ніколи нічого не боявся, крім того, що Україну перемогла раша», – зазначила родичка.

Чин похорону відбудеться завтра у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Зокрема, об 11.00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Читайте також: Захищаючи Україну, загинув захисник із Львівщини Богдан Турко

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Довідково

Львів’янин Віталій Волканович народився 16 липня 1984 року. Закінчив ліцей №2 та відразу розпочав кар’єру у будівельній сфері. У мирний час займався відбудовою та реконструкцією Львівського комунального підприємства «Львівський кіноцентр». У 2020 році вступив на військову службу до Збройних сил України. Із початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на війну. Захищав Україну у лавах 110-ї окремої бригади територіальної оборони сил територіальної оборони Збройних сил України.

У Віталія Волкановича залишилися дружина, дві доньки, теща, двоє братів, тітки та дядьки.

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.