Росіяни брешуть українцям в окупації, що в західних областях вже ходять польські злоті

Окупанти намагаються переконати мешканців окупованих територій в тому, що «Україну вже поділили».

Окупаційна влада проводить пропагандистську кампанію на тимчасово окупованих територіях, спрямовану на зневіру мешканців в українській владі та можливості звільнення. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зокрема, за даними розвідки, керівництво великих підприємств Мелітополя отримало вказівку проводити збори та бесіди з персоналом, на яких доводити наступну інформацію: «Україну вже поділили. На території західних областей ввели в обіг польські злоті, в більшості магазинів подвійні цінники. Від росії немає куди тікати. Україна не та, якою була». 

Читайте також: «Ця війна почалася з Криму і має закінчитися Кримом», – Зеленський

У ГУР зазначають, що такі заходи спрямовані на підрив морально-психологічної стійкості українсько налаштованого населення, що залишилося в місті.

Нагадаємо, що на 168 добу героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню Збройні Сили України відбили кілька атак військ рф на Харківщині і Донбасі. Водночас зберігається загроза завдання ракетних ударів по військових об’єктах та об’єктах критичної інфраструктури на території України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.