У Львові планують новобудови з кількома альтернативними джерелами тепла

–>

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету прийняли рішення, яким забудовникам рекомендуватимуть передбачати опалення житлових та нежитлових приміщень системами з кількома альтернативними джерелами тепла.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Система опалення включає в себе розведення опалювальної інженерії по квартирах і, водночас, джерела самого тепла, як-от котел чи інші прилади. Йдеться про те, щоб наші об’єкти були незалежними, більш стійкими до можливих ризиків. Необхідно, щоб паралельно із тим опаленням, яке працює на газі, було передбачено інші можливі системи. Це можуть бути теплові насоси, твердопаливні та інші способи опалення або нагріву води, крім основного.

Ми говоримо про доповнення до вже затверджених у місті стандартів будівництва. Тепер наші рекомендації ми доповнюватимемо таким пунктом, аби проєктанти при розробці проєкту враховували і передбачали альтернативні джерела тепла в системах опалення», – розповів головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Нагадаємо, у травні цього року мерія затвердила стандарти, за якими будинки в місті відтепер зводитимуть із урахуванням виникнення різних надзвичайних ситуацій. Вони передбачають посилену безпеку, зокрема адаптацію підземних паркінгів та інших приміщень для укриття населення, їх безбар’єрність, передбачення кімнат безпеки на поверхах (ізраїльський досвід), наявність протипожежних стін та вікон, дотримання гуманної висотності, запобігання переущільнення будівель тощо.

Мерія Львова хоче будувати швидкі котеджні містечка за німецькими і турецькими технологіями

У Львові будують перше бомбосховище в навчальному закладі

Садовий уже дає землю під будівництво житла для біженців

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *