Україна із новою зброєю змінює свою військову стратегію, – NYT

Україна сподівається розпочати перелом ходу війни на півдні, особливо на Херсонщині.

Україна після отримання нового озброєння великої дальності змінює свою військову стратегію. Про це повідомляє The New York Times, передає УП. 

Видання зазначає, що з весни до літа українські війська зазнавали обстрілів з боку російської артилерії на сході України, поступово втрачаючи позиції й до 200 військових на день у нерівних боях.

«Але останніми тижнями Україна змінила свою стратегію за допомогою нової зброї і досягла успіху, принаймні на даний момент, в уповільненні просування росії. Завдаючи ударів у глибокому тилу ворога, українці виснажують бойовий потенціал росії, сповільнюючи її просування на сході та створюючи нові вразливі місця на півдні», − пояснюють там. 

NYT відзначає вибухи на авіабазі в окупованому Криму та підриви мостів у Херсонській області.

«Ця стратегія, здається, дає певні результати. Хоча українські військові не досягли серйозних територіальних успіхів, їм вдалося сповільнити просування росії країною принаймні на даний момент і зупинити важкі втрати, яких Україна зазнала в останні місяці», − пише видання.

Водночас, за даними The New York Times, російські військові все ще мають достатньо сил для продовження наступальних операцій.

«Зусилля України на півдні є не так зміною підходу, як розширенням за допомогою нової зброї більшої дальності стратегії, прийнятої на початку війни і покликаної зрівняти правила гри з росією. Оскільки російська армія набагато перевершує сили України за кількістю військовослужбовців, зброї та боєприпасів, українські збройні сили мали бути новаторськими та гнучкими», − йдеться у статті.

Автори зазначають, що Україна сподівається розпочати перелом ходу війни на півдні, особливо на Херсонщині.

«Український шлях, який з кожним днем ​​стає дедалі очевиднішим, полягає у завданні ударів, що підривають здатність москви підтримувати сили, розгорнуті нею на фронті», − пише видання.

Нагадаємо, українські військові розгромили п’яту частину підрозділів російських військ, залучених до війни в Україні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.