«Його вивезли в росію, але це ще не підтверджено», – дружина командира полку «Азов»

Йомвірно, Дениса Прокопенка вивезли в росію, однак інформацію не підтверджують.

Про вивезення командира полку «Азов» Дениса Прокопенка до росії повідомили російські засоби масової інформації, однак державні структури та Червоний Хрест цього не підтвердили. Про це в інтерв’ю «Суспільному» повідомила його дружина Катерина Прокопенко. 

«Я знаю лише, що його вивезли в росію і взагалі це ще не підтверджено. Щодо місця перебування Дениса я дізналась через російські ЗМІ. Держструктури мені остаточно не підтверджують, тому що тут важко щось підтвердити. Я розумію, росія зараз командний склад сховала, інших солдат і офіцерів ховає та не розголошує, де вони перебувають», – пояснила вона.

За її словами, інформація від Міжнародного комітету Червоного Хреста щодо командира полку «Азов» відсутня.

«Це робота Червоного Хреста – відповідати мені, але я дотепер не знаю, де мій чоловік.  Навіть, якщо він в росії, тож існує, в принципі, комунікація з московським філіалом Червоного Хреста. Але її немає. Це означає, що є, можливо, певний договірняк з тією ж владою в росії, щоб не видавати інформацію про місцезнаходження і т.д.», – додала Прокопенко. 

Нагадаємо, росіяни вчинили теракт в Оленівській колонії, де утримували українських полонених. У теракті росіяни звинуватили українських військових. Пропагандисти заявляють про щонайменше 53 загиблих українських бійців.

Після тимчасово виконуючий обов’язки командира полку «Азов» майор Микита Надточій завив, що теракт в колонії Оленівки ніщо інше, як публічна страта. А виконавців та організаторів злочину вже шукають та мають попередню інформацію про них.

Пізніше представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов зауважив, що терористичний акт в Оленівці був спецоперацією росії проти постачання Україні зброї.

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.