На Львівщині районного керівника виконавчої служби спіймали на хабарі 4 тисячі доларів

Він обіцяв колишньому працівнику служби за хабар закрити кримінальну справу.

На Львівщині на хабарі у 4 тисячі доларів затримали керівника одного із районних відділ Державної виконавчої служби Міністерства юстиції, який обіцяв колишньому працівнику служби закрити кримінальну справу. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.

Посадовець вимагав та одержав від колишнього працівника виконавчої служби хабар у розмірі 4 тис. доларів за вплив на прийняття рішення службовими особами сектору дізнання одного з районних відділів поліції ГУ НП у Львівській області щодо непритягнення останнього до кримінальної відповідальності за фактом службового підроблення офіційних документів. Його затримали в порядку ст. 208 КПК України під час передачі усієї суми неправомірної вигоди.

У кримінальному провадженні проводять слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення службових осіб, які можуть бути причетні до вчинення кримінального правопорушення. 

Нагадаємо, у Львові судять відомого львівського інфекціоніста, якого затримали за спробу виїхати за кордон під час воєнного стану за 15 тис. доларів хабара. За даними сервісу «Стан розгляду справ» порталу «Судова влада України», йдеться про львівського інфекціоніста Ігоря Берника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.