На Дрогобиччині в 4,5 разу зросла кількість недужих на Covid

–>

Такі дані озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба 15 серпня на щотижневій понеділковій нараді.

Про це інформує пресслужба Дрогобицької міськради, пише Dailylviv.com.

За словами головного медика міста, порівнянно з позаминулим тижнем, кількість недужих на ковід в регіоні зросла в 4,5 раза. Якщо перекласти це на мову цифр, то минулого тижня на Дрогобиччині інфекційну недугу підтвердили в 32 осіб, тоді як позаминулого тижня ковідних пацієнтів було семеро.

“Маємо значний ріст недуги в нашому регіоні. Загалом така невтішна ситуація в багатьох районах Львівщини. За кількістю шпиталізованих осіб теж маємо ріст, у 2 рази. Так станом на ранок понеділка, 15 серпня, в інфекційному відділі Стебницької лікарні перебуває 10 осіб. Із цієї кількості пацієнтів – 7 хворих із числа ВПО. Стан усіх недужих середньої важкості. Наразі, ніхто зі шпиталізованих не під’єднаний до апарату ШВЛ, –  прокоментував Володимир Чуба.

Попри значне зростання кількості хворих на ковід в регіоні за словами Володимира Чуби, за останній тиждень в рази зросла і вакцинація серед мешканців. Минулого тижня від ковіду було щеплено 603 особи. Найперше медики рекомендують робити вакцинацію людям похилого віку та з групи ризику.

Цієї осені в Україні може циркулювати підтип «Омікрону» ВА,5, на який зараз хворіють у Європі й світі. Цей підтип значно заразніший, ніж той, який був восени минулого року.

Аби зменшити ризик захворюваності і не отримати важке ускладнення епідеміологи радять вакинуватися. Особливо людям, котрим за 60 років, які мають супутні захворювання, різні імунодефіцитні стани і у яких є ризик отримати різноманітні ускладнення. Цій категорії людей в Україні дозволено вводити другу бустерну дозу, але не раніше, ніж через чотири місяці після першої бустерки.

Нова хвиля коронавірусу на Львівщині: перші три смерті

На Дрогобиччині – спалах захворювання на коронавірус: звідки хворі

Захворювання на Covid-19 на Львівщині зростає: виявили старий штам Омікрону

Для людей віком 60+ в Україні запровадили бустерну дозу вакцини. Підписано наказ

Дві дози вакцини від COVID-19 в Україні буде замало

Міністр розповів коли можна розраховувати на бустерну дозу та слід чекати четверту хвилю КОВІД

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.