П’ятеро військових ветеранів з Львівщини змагатимуться на Іграх воїнів у США

Змагання відбуваються у штаті Флорида і триватимуть до 29 серпня.

П’ятеро ветеранів та військовослужбовців з Львівщини беруть участь у міжнародних спортивних змаганнях Ігри воїнів у США, які триватимуть до 29 серпня. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Українські ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення на війні, вперше візьмуть участь в Іграх воїнів. Змагання відбуваються у штаті Флорида.

До складу національної збірної ввійшли 5 ветеранів та військових з Львівщини. Це ветерани Національної гвардії України Дмитро Афанасьєв та Ігор Галушка. Дмитро змагатиметься у стрільбі з лука та волейболі сидячи, Ігор – у веслуванні.

Ветеран ЗСУ Олександр Заставський представлятиме Україну у 4 дисциплінах: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба та волейбол сидячи.

У кількох дисциплінах змагатиметься і ветеран Збройних Сил України Сергій Калитюк. Він боротиметься за медалі у велоспорті, кульовій стрільбі, стрільбі з лука та баскетболі на візках.

Військовослужбовець Віктор Легкодух на змаганнях виступить у 5 дисциплінах: велоспорт, штовхання ядра, веслування, баскетбол на візках та кульова стрільба.

У складі делегації також перебуває львів’янка Леся Шах. Жінка тренує збірну.

Нагадаємо, що у квітні у Гаазі Ігор Галушка здобув «золото» у веслуванні на тренажері на «Іграх Нескорених». До змагань львів'янин готувався три роки, але на участь у них поїхав з іншою метою. На п‘єдестал для вручення нагороди львів'янин піднявся з прапором України, на якому було написано «Save Mariupol».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.